b_300_0_16777215_00_images_kolang.jpg

 

 جناب آقاب دکتر فرهاد زیویار صبح پنج‌شنبه ۱۷ اسفند در مراسم کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی احداث زائرسرای راهیان نور شهید بروجردی استان که با حضور سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خرمشهر، مجموعه اردوگاهی شهید باکری برگزار شد، اظهار کرد: زمینی به مساحت یک هکتار پس از صدور مجوزهای قانونی در اختیار لرستان قرار گرفت که حدود ۸۰۰۰ متر در آن میتوان عملیات ساخت و ساز را انجام دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به تامین اعتبار این طرح از طرف سپاه و برنامه زمانبندی فاز اول مجموعه راهیان نور شهید بروجردی در استان خوزستان ظرف یک‌سال آماده بهره‌برداری می‌شود.

استاندار لرستان، راهیان نور را ظرفیت بزرگی برای تحول معنوی و فرهنگی جوانان عنوان و بیان کرد: فداکاری‌هایی که شهیدان این مرز و بوم برای صیانت و حفظ ارزش‌های اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خود نشان دادند در تربیت نسل‌های مختلف نقش مهمی دارد.

وی با بیان اینکه مرزبندی‌های استان مانعی برای بهره‌مندی از زیرساخت‌ها و ذخیره‌های فرهنگی ایجاد نمی‌کند، افزود: انشاالله این گام‌ها برای تداوم راه شهیدان که با ایثار و فداکاری جان خود را فدای کشور کردند مستحکم برداشته شود.

گفتنی است در این مراسم سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار باقری فرمانده سپاه لرستان، احمدرضا دالوند معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و دیگر مسئولین نیز حضور داشتند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید